PARTNEŘI A SPOLUPRÁCEPHOENIX - lékarenský velkoobchod

PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s. je 100% dceřinou společností stejnojmenného farmaceutického koncernu sídlícího v Mannheimu, SRN. Koncern PHOENIX je druhým největším farmaceutickým
velkoobchodem v evropském měřítku.

Hlavním předmětem činnosti společnosti je rychlá a spolehlivá distribuce léčiv a souvisejícího sortimentu do lékáren a dalších zdravotnických zařízení. Především díky šíři sortimentu a kvalitě poskytovaných služeb se PHOENIX stal jedním z nejvýznamnějších partnerů lékáren i v České republice. Díky kvalitním službám společnosti PHOENIX se pacienti mohou spolehnout na to, že své léky obdrží v každé lékárně a včas.
 
 


FLAGA - dodavatel LPG

Flaga je předním poskytovatelem LPG v České republice a nabízí vysoce kvalitní LPG svým zákazníkům po několik desetiletí. Naše produktové portfolio zahrnuje zásobníky na LPG, propan a propan-butanové lahve a autoplyn. Vlastníme několik desítek čerpacích stanic na LPG po celé ČR. Dále nabízíme opravy a technické údržby pro zásobníky LPG.

Flaga Česká republika je součástí Flaga Group a UGI International, více na www.flagagroup.eu.

 TROST - Auto Service Technik

Společnost TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE s ročním obratem 825 milionů EUR a 4000 zaměstnanci zaujímá přední místo mezi distributory náhradních dílů v Německu i v ostatních částech Evropy.

Díky 107 pobočkám po celém Německu se podařilo vytvořit přední prodejní a distribuční síť zavedenou na německém trhu s náhradními díly pro automobily. S dalšími 63 pobočkami v Rakousku, Rumunsku, Slovensku, České republice a Ukrajině disponuje TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE silnou prodejní sítí i mimo Německo, což této firmě otevírá dveře na rostoucí trhy ve střední a východní Evropě.

  DOPAZ - dopravní a spediční firma

Společnost disponuje třemi pobočkami. První pobočka, hlavní kancelář pro nákladní a linkovou autobusovou dopravu, sídlí v administrativně provozním areálu v Letovicích, kde máme nejen moderní prostory pro naše dispečery, ale i sklady pevných paliv a sypkých materiálů. Pobočka zájezdové autobusové dopravy sídlí v Brně na Vinohradské ulici. Třetí pobočka sídlí v areálu společnosti P-D Refractories CZ a.s. Velké Opatovice. Společnost P-D je naším stálým a hlavním zákazníkem, pro kterého zajišťujeme export, import a přepravy v rámci areálu společnosti.

  MORAVANKA - Jan Slabák

Muzikanti jsou vynikajícími interprety – absolventy brněnské konzervatoře a Janáčkovy akademie múzických umění s praxí v symfonických, divadelních nebo tanečních a jazzových orchestrech. Přitažlivý je i repertoár vycházející z moravského folkloru – stylizace lidové písně, která je věčně živá a temperamentní. Osobitý zvuk, styl, výraz a temperament, se kterým tato kapela hraje, je vlastní spíše jazzovým kapelám a proto někteří odborníci nazývají Moravanku přezdívkou – Swing po slovácku…  


KUDRNA - cestovní kancelář

Jelikož v písemných materiálech těch největších stěhovavých národů při počátku našeho letopočtu jsme žádnou zmínku o tomto rodu Kudrnů nenašli (stěhovavých proto, že cestování musel mít jejich rod nutně v krvi), usuzujeme že jejich dávní a slavní předkové byly Keltové, neboť tito z důvodů utajení vůbec nepsali, ale moudrosti si předávali z hlavy do hlavy (z palice do palice). Při archeologickém průzkumu moravského keltského oppida Staré Hradisko byly ale pozůstatky kolomazných pecí nalezeny. Takže pro toto se při svých výzkumech kudrnologové i tolik zaměřují na vše o Keltech.


 

MP CZECH - zasílatelsví a spedice

Firma MP CZECH s.r.o. se zabývá především mezinárodním a vnitrostátním zasílatelstvím a dopravou, včetně služeb souvisejících. Myslíme si, že dokážeme zajišťovat velmi kvalitní služby, které jistě oceníte. Snažíme se – dle dnešního projevujícího se trendu – našim zákazníkům nabídnout tzv. “značkovou silniční dopravu a logistické služby”. Ve snaze plně vyhovět našim zákazníkům jsme od roku 1999 začali zajišťovat komplexní služby v oblasti přepravy zboží jako například: celní odbavení, skladování, distribuce zboží a expresní přepravy drobných zásilek. Při přepravě menších zásilek využíváme pružný dokládkový systém, t.j. kompletaci menších zásilek na objemově větší vozidlo, šetříme tím Vaše peníze a zároveň Váš čas. Zaměřujeme se na přepravy zásilek v rámci celé Evropy, včetně bývalých států SNS a Balkánu.


 

RINEN - čistící technika / obytné vozy

Vážení obchodní partneři a zákazníci, rádi bychom se Vám představili. Společnost Rinen s.r.o. je mladou, stabilní, dynamickou, zkušenou a velmi rozvíjející se společností, orientující se na distribuci výrobků pro širokou klientelu a užití. Nabízíme velkoobchod i maloobchod. Jsme prodejci, servis a distribuce vysoce kvalitní techniky pro průmyslové nebo domácí užití. Náš sortiment je výběr toho nejkvalitnějšího zboží které pořídite na dnešním trhu. Jsme specialisté na parní čističe, průmyslové čistící stroje, parní vysavače, vodní vysavače usporná sprcha, gastro ruční mixer nebo také prodej nových obytných vozů a půjčovna obytných vozů a karavanů.